Zostań partnerem Sygnalista24.info

Twoi klienci poszukują systemu do obsługi zgłoszeń sygnalistów? Zaproponuj im Sygnalista24.info i odkryj nowe możliwości zwiększania przychodów Twojej firmy. 

Platforma Sygnalista24.info jest zgodna z Dyrektywą UE w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii oraz Ustawą o ochronie sygnalistów. Jest zgodna również z RODO, Ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii nakłada na Polskę obowiązek wprowadzenia przepisów związanych z ochroną sygnalistów. Już niebawem Państwo będą musieli zmierzyć się z wyzwaniem jakim jest ochrona sygnalistów.

Wybierz model współpracy

Referral Sygnalista24.info

Polega on na polecaniu platformy Sygnalista24.info nowym klientom.
Rozpoczęcie współpracy partnerskiej nie wymaga od Ciebie żadnych aktywności sprzedażowych. Wystarczy, że będziesz rekomendował swoim klientom narzędzie Sygnalista24.info

Reseller Sygnalista24.info

Polega na aktywnym pozyskiwaniu Klientów z Twojego portfela.
Jeżeli masz wielu klientów biznesowych i chcesz wzbogacić dostarczane im rozwiązania o narzędzie dla sygnalistów, wystarczy że doprowadzisz do zamknięcia procesu sprzedażowego.

Superadmin Sygnalista 24.info

Polega na obsłudze zgłoszeń nieprawidłowości po stronie Partnera za pomocą Sygnalista24.info
Jeżeli szukasz narzędzia whistleblowing w celu outsourcingu obsługi zgłoszeń u swoich klientów -ten model współpracy jest dla Ciebie.

Nie wiesz, od czego zacząć?